Kurumsal | NZS Sebze Meyve Kurutma

150 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo

HAKKIMIZDA

Sağlıklı yaşam, sağlıklı beslenme ile olur diyerek girişimci bayanların gücünü göstermek üzere kız kardeşler olarak çıktık yola. Amacımız hijyenik koşullarda tüketicimizin rahatlıkla tüketebileceği güvenli, sağlıklı gıda üretmek oldu. Her sebze ve meyve mevsiminde yenmeli, mevsimi olmayan ürünler tüketilmemelidir. İşte bu düşünceler Sakarya’da kurduğumuz tesiste birleşti. Ülkemizin her yöresinde yetişen sebze ve meyvelere mevsiminde ulaştık, tesisimize getirdik. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan, sağlıklı, temiz ve hijyenik olarak, kapalı ortamlarda kuruttuk.

NZS Kurutma tesisinde kullanılan sistemimizde güneş yok, açık hava yok, böylelikle toz yok, mikrop yok, maya ve küf yok, aflatoksin yok.

NZS Kurutma tesisinde elde edilen ürünler diğer firmalardan farklı olarak bu işin uzmanı gıda mühendisimiz önderliğinde tüm hijyenik koşullar sağlanarak, kalite kontrolleri yapılarak, sahip olduğu eşsiz tadın ayrıcalığıyla, analiz raporlarında, sıfır aflatoksin ve sıfır kirlilikte olduğunu göstererek önemli bir fark oluştururken, yöntemin doğası gereği elde edilen son ürünler daha lezzetli hale gelmektedir.

İşte bu noktada NZS ürünleri tamamen katkısız olması, hiçbir koruyucu madde içermemesi, ilave şeker ve tatlandırıcı bulunmaması sebebiyle hem büyümekte olan çocuklarımıza özellikle yeme kolaylığı ile birlikte evde, okulda, seyahatte besin, vitamin ve mineral takviyesi, hem yetişkinler için öğün arası atıştırmalık yada yemek ve tatlılarda kullanım, hem de ileri yaşlardaki tüketici için iyi bir besin takviyesi olma özelliği taşımaktadır.

Hep birlikte nice sağlıklı ürünlerde buluşmak dileğiyle....